Premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej „Zdrowe gotowanie by Ann”

Premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej „Zdrowe gotowanie by Ann”

Najlepszą rekomendacją dla tej książki jest miłość. Kiedy Robert Lewandowski podczas meczu strzelił pięć bramek, jedną z teorii tłumaczących doskonałą formę mistrza była ta o jego diecie. To żona, sportsmenka i dietetyczka Anna Lewandowska pilnuje, co ląduje na talerzu piłkarza. Teraz też – na naszych.

Lewandowska_okładka_front

Wydawnictwo Burda Książki przedstawia najważniejszą książkę kulinarną roku: “Zdrowe gotowanie by Ann”

Anna Lewandowska wie, o czym mówi. Wcale nie dlatego, że jej mąż zdobywa kolejne sportowe trofea. Skończyła studia, jest dyplomowaną dietetyczką, ale też sportowcem – zna swoje ciało i jak nikt wie, co ma na nie wpływ. Na sobie sprawdziła, jak nawyki żywieniowe wpływają na wydolność, odporność, ale też dobry humor.

Jej książka zawiera ponad 170 autorskich przepisów. Żaden nie jest receptą opartą na ograniczeniach czy przymusach. Wszystkie obalają mit, że jeśli zdrowo to niesmacznie. Anna Lewandowska wyrzuca do kosza niezdrowe jedzenie i zastępuje je atrakcyjnym, smacznym, super prostym i jednoznacznie zdrowym.

Zanim autorka zaprosi nas do kuchni, rozprawi się z największymi mitami. Choćby z takim, że dieta jest po to, żeby ładnie wyglądać. Albo, że skoro zjedliśmy pączka, to musimy przebiec półmaraton. Odcina na zawsze jedzenie od poczucia winy, dietę od niezdrowych oczekiwań. Mądrze i prostym językiem tłumaczy, po co jemy. Właśnie po to, żeby w dziewięć minut strzelić pięć goli – czymkolwiek one dla nas są.

Książka zawiera przepisy Anny Lewandowskiej na: potrawy z jajek, aksamitne zupy, dania z warzyw, kompozycje z kasz, ryby, mięsa, sałatki, ale też desery, które można jeść bezkarnie, życiodajne koktajle i potrawy na stół świąteczny, od którego nie wstaniemy z poczuciem winy. A na dowód, że zdrowe jest jeszcze pyszniejsze od przetworzonej żywności z ulepszaczami smaku – przepiękne fotografie potraw Anny – na sam ich widok trzustka zaczyna lepiej pracować!

Dane wydawnicze:

Tytuł: Zdrowe gotowanie by Ann

Autor: Anna Lewandowska

Data premiery: 02.06.2016

Cena: 44,90 zł

ISBN: 978-83-8053-094-2

Oprawa: twarda, liczba stron: 384, format: 165 x 215 mm

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.