Kosiarz i Trening rowerowy – nowe tytuły Wydawnictwa Buchmann

Przegląd

Nicholas Irving, Gary Brozek

Kosiarz

Autobiografia najbardziej skutecznego snajpera sił specjalnych USA

kosiarz

Przekład: Maciej Domagała

Premiera: 15 czerwca 2016

Fascynująca, trzymająca w napięciu opowieść o walce amerykańskich komandosów z globalnym terroryzmem.

Lato 2009. Nicholas Irving, nazywany przez kolegów Kosiarzem, zostaje uznany za najbardziej skutecznego snajpera z 33 udokumentowanymi trafieniami w ciągu zaledwie czterech miesięcy służby wojskowej w Afganistanie. Chociaż możliwe, że wśród wrogich oddziałów talibów jego ofiar było znacznie więcej.

W tej książce ekspert i perfekcyjny strzelec opowiada o walce, poświęceniu, ludzkiej tragedii, lojalności i braterskiej przyjaźni w obliczu zagrożenia. Żadna inna książka nie sięga tak głęboko w życie współczesnego amerykańskiego żołnierza i żadna nie robi tego tak dobrze.

 Na podstawie jego książki amerykańska stacja NBC realizuje mini-serial telewizyjny.

Nicholas Irving – afroamerykański snajper, komandos 3. Batalionu 75. Pułku Rangersów, uczestnik walk w Afganistanie. Obecnie prowadzi szkolenia dla strzelców wyborowych – uczy żołnierzy, agentów służb specjalnych, ale także olimpijczyków.

Gary Brozek – pisarz, autor i współautor 20 książek, w tym sześciu bestsellerów z listy New York Timesa.


Danielle Kosecki

Trening rowerowy.

Jak trenować, by osiągnąć wyższy poziom.

trening rowerowy

Przekład: Katarzyna Iwańska, Agata Trzcińska-Hildebrandt

Premiera: 22 czerwca 2016

Popularność jazdy na rowerze stale rośnie. Bierzesz udział w tym zbiorowym szaleństwie? Masz ochotę poprawić swoją wydolność? Wypróbować nową dietę sportową? Wystartować w jednym z tysięcy wyścigów rowerowych w kraju (albo na świecie)? W książce Trening rowerowy znajdziesz informacje o tym, jak zacząć przygotowania, poprawić sprawność i umiejętności, a przede wszystkim odkryć i docenić wszystkie zalety kolarstwa.

Doświadczona rowerzystka Danielle Kosecki omawia niezbędne elementy skutecznego treningu:

  •   ODŻYWIANIE I NAWADNIANIE
  •   FIZJOLOGIĘ I MONITOROWANIE TĘTNA
  •   IDEALNĄ WAGĘ ROWEROWĄ
  •   SKUTECZNE METODY REGENERACJI I RADZENIA SOBIE Z BÓLEM

To książka dla początkujących i zaawansowanych, znaleźć w niej bowiem można także wielotygodniowe plany treningowe, dostosowane do różnych typów kolarstwa, od spokojnych i relaksujących przejażdżek po wyczerpujące wyścigi przełajowe.

Danielle Kosecki – jest redaktorką działu zdrowie w magazynie Glamour. Sport uprawia od zawsze, a wyścigi rowerowe odkryła po zakończeniu uniwersyteckiej kariery piłkarskiej, gdy zainteresowała się triatlonem. Obecnie Danielle jest kolarką szosową w zespole CityMD Women’s Racing Team, a w wolnych chwilach wyrusza na trasy przełajowe. Mieszka na Brooklynie z mężem, dwoma kotami i zdecydowanie za małą liczbą rowerów.

Tagi: Buchmann, Foksal

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.