Matras podczas Światowego Dnia Książki

Matras podczas Światowego Dnia Książki

Przegląd

Z okazji Światowego Dnia Książki, obchodzonego 23 kwietnia, Matras przygotował moc atrakcji dla czytelników: rabaty, aktywności, gry miejskie a także strefy czytania w wybranych lokalizacjach.

W dniach 22-24 kwietnia, we wszystkich księgarniach stacjonarnych Matras będzie można liczyć na rabat 25% na książki.

Co bardziej aktywni wielbiciele książek będą mogli wziąć udział w różnych aktywnościach czytelniczych. Przykładem takiego wydarzenia jest #szukamyzmatrasem, gra miejska zorganizowana wspólnie z blogiem czytamrecenzuje.pl, która 23 kwietnia odbędzie się w Krakowie.

W wybranych siedmiu  Centrach Handlowych, Matras przygotuje strefy z książkami z naklejką: „czytaj mnie”. Goście danego centrum będą mogli odpocząć i poczytać sobie dla relaksu. Akcja „czytaj mnie” odbywać się będzie 23 kwietnia, w największych miastach Polski: Warszawa (Wola Park), Kraków (Galeria Krakowska), Wrocław (Arkady), Poznań (Malta), Łódź (Pasaż Łódzki), Lublin (Tarasy zamkowe). Co godzinę będą pojawiały się nowe książki.

W dniach 22-27 kwietnia trwać będzie konkurs pod tytułem „60% Polaków nie czyta, #jaczytam!” Do wygrania karty prezentowe i książki niespodzianki! Zdjęcia przedstawiające czytających oznaczone #jaczytam należy udostępnić na Instagramie lub wysłać na adres: konkurs@matras.pl. Więcej informacji na wydarzeniu: „Światowy dzień książki z Matrasem”: https://www.facebook.com/events/1114754598544699/

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Matras

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.