Bitwa tytułów: Nigdy cię nie zapomniałam – Nie wchodź w moją ciszę

Przegląd

bitwatytułów

Zapraszamy do wspaniałej zabawy!!! W dniach 28.04 – 3.05. 2016 na Publio trwa Bitwa tytułów: Nigdy cię nie zapomniałam – Nie wchodź w moją ciszę. 4.05 – ogłosimy wyniki, a wtedy wygrany tytuł można będzie kupić w promocyjnej cenie. Zapraszamy do zabawy!!! Oddawajcie swoje głosy na Waszym zdaniem najlepszy tytuł.

W szranki stają: powieść Alicji Masłowskiej-Burnos Nie wchodź w moją ciszęoraz erotyk Marty W. Staniszewskiej Nigdy cię nie zapomniałam.

nie-wchodz-w-moja-cisze-b-iext30707724

Porywający dramat psychologiczno-erotyczny „Nie wchodź w moją ciszę” autorstwa Alicji Masłowskiej-Burnos zawiera w sobie element kryminału. Czytelnicy poznają historię Mai, która zmaga się z pracoholizmem i perfekcjonizmem. Niezależna, piękna i inteligentna Maja zdaje się mieć wszystko ale dopiero poznanie charyzmatycznego Adama pozwoli jej dostrzec własne słabości. Uczucie, którym Maja z wzajemnością obdarzy Adama stopniowo przerodzi się w płomienny romans, i zmotywuje bohaterkę do walki z destrukcyjnym nałogiem.

Spójna narracja sprawia, że książkę czyta się z zapartym tchem. Atutem pozycji pozostaje także współczesna tematyka, która skłania do rozważań nad macierzyństwem, rolą kobiety, potrzebą odnalezienia swe drogi w przytłaczającej, pełnej napiec codzienności. Czytelnicy poszukujący silnych wrażeń nie poczują się zawiedzeni ponieważ „Nie wchodź w moją ciszę” pozwala na przeżycie wielu skrajnych emocji i zetknięcie z tytułową ciszą, która boleśnie doświadczy Maje.

nigdy-cie-nie-zapomnialam

Nasycona erotyzmem powieść, która pozwoli nam przyjrzeć się rozkwitowi płomiennego uczucia. Główni bohaterowie- Sophie i Aleks, to młodzi, piękni, obdarzeni wysokim libido ludzie, którzy dopiero zaczynają budować swą przyszłość. Pierwsze spotkanie pary, zakończone satysfakcjonującym seksem zapowiadało udany związek. Za sprawą nieznanych Sophie okoliczności Aleks nie pojawił się jednak na kolejnym spotkaniu.

Sophie poczuła się zraniona i zawiedziona, ale uczucie zapłonie na nowo gdy przypadkowo spotkają się po pięciu latach. Świadomość, że nieobecność Aleksa na pamiętnej randce spowodowana była tragicznymi wydarzeniami, które dotknęły jego rodziny, ukoi żal Sophie.

Namiętność, która połączyła parę teraz może zapłonąć na nowo…

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.