Bestsellerowa seria Nie gryzie! Z miłości do języków obcych

Przegląd

Bestsellerowa seria Nie gryzie!

Z miłości do języków obcych

nie_gryzie_kolaż

Unikalne kursy na różnych poziomach zaawansowania do samodzielnej nauki aż 20 języków! W ofercie, obok popularnych języków obcych, także m.in. hindi, chiński, litewski, norweski, szwedzki, duński, japoński, niderlandzki, turecki, arabski, koreański, czeski czy ukraiński

Podręczniki do nauki języków obcych z bestsellerowej serii Nie gryzie! to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą w szybki i przyjemny sposób przyswoić podstawy języka. W rozdziałach tematycznych w każdej książce znajdują się: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatyka w pigułce, porcja niezbędnego słownictwa, różnorodne ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalna sekcja „Sprawdź się” z zadaniami podsumowującymi.

Naukę ułatwia minisłowniczek trudniejszych wyrazów na marginesie, które zostały zebrane także w zbiorczym słowniczku na końcu książki. Wielką pomocą jest płyta CD dołączona do większości podręczników. Zawiera nagrania w wykonaniu native speakerów, co pozwala na przyswajanie poprawnej wymowy i ćwiczenie rozumienia ze słuchu.

W bardzo lubianej i ciągle rozwijanej serii Nie gryzie! dostępne są materiały do nauki aż 20 języków obcych na poziomie podstawowym! Polecamy także Koreański nie gryzie! dla znających podstawy, Niemiecki nie gryzie! dla średnio zaawansowanych oraz publikacje do angielskiego: Angielski nie gryzie! dla średnio zaawansowanych oraz Angielski dla zaawansowanych Nie gryzie!

W serii Nie gryzie! ukazały się:

Hindi, chiński, czeski, hiszpański, litewski, norweski, szwedzki, włoski, angielski, duński, japoński, niderlandzki, polski dla obcokrajowców, turecki, arabski, francuski, koreański, niemiecki, portugalski, ukraiński

Cena: 24.90, 29.90 lub 34.90 zł

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.