Wydawnictwo Edgard poleca: języki obce przydatne w pracy

Przegląd

Praktyczne kursy językowe dla wszystkich, którzy myślą o pracy za granicą, oraz dla osób pracujących w międzynarodowym środowisku

Znajomość języków obcych zawsze jest wielkim atutem dla pracownika. Umożliwia wyjazd do pracy za granicę czy podnoszenie kompetencji w swojej branży. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Wydawnictwo Edgard, oferujące rzetelne i przystępne kursy języków obcych, stworzone z myślą o pracownikach.

jezyki_w_pracy

Osobom, które rozważają wyjazd do pracy za granicę, polecamy serię Praca za granicą. Obszerne kursy, w których skład wchodzą podręcznik i nagrania, umożliwiają opanowanie języka od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Duża liczba nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów pomaga w nauce komunikowania się w języku danego kraju, uczy przydatnych zwrotów i gotowych sformułowań, które można wykorzystać podczas rozmowy. Kurs przybliża zwroty niezbędne w poszukiwaniu pracy oraz słownictwo specjalistyczne. Książka zawiera pełny zapis nagrań, słowniczek oraz wzory CV i listu motywacyjnego. W serii ukazały się kursy do nauki niderlandzkiego i norweskiego.

Opanowanie specjalistycznego słownictwa w języku angielskim lub niemieckim będzie przydatne szczególnie dla osób zatrudnionych w medycynie. W ofercie wydawnictwa znajdują się fiszki przybliżające angielskie słownictwo medyczne z myślą o studentach medycyny, pielęgniarkach i lekarzach, którzy myślą o wyjeździe za granicę lub chcieliby swobodnie czytać fachową literaturę po angielsku. Osobom, które planują wyjazd do Niemiec, proponujemy kurs Niemiecki dla opiekunów i pracowników służby zdrowia, składający się z podręcznika i płyty CD. Kurs kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych poprzez dialogi i scenki.

Zaawansowana znajomość angielskiego i niemieckiego może być atutem także w biznesie. Z pomocą przychodzą tu Angielski Fiszki PLUS Business English 1 i 2 z nagraniami i programem komputerowym, które w przyjemny sposób uczą słownictwa biznesowego. Osobom planującym międzynarodową karierę polecamy kurs Angielski w pracy, który pomaga w opanowaniu formuł przydatnych przy szukaniu pracy w międzynarodowej korporacji, a tym, którzy angielskim biznesowym posługują się na co dzień – Business English, który umożliwia poznanie słownictwa z zakresu IT, marketingu, HR, bankowości czy logistyki. Ten sam zakres tematyczny w języku niemieckim można opanować dzięki nauce z fiszek W pracy i w biznesie z nagraniami i programem komputerowym ułatwiającym powtórki.

Praca za granicą, poziom A2-B1, cena: 34.90 zł; w serii: Norweski, Niderlandzki
Angielski fiszki Medical English, poziom: B2-C2, cena: 59.90 zł
Niemiecki dla opiekunów i pracowników służby zdrowia, poziom: A2-B1, cena: 29.90 zł
Angielski Fiszki PLUS Business 1 i 2, poziom: A2-B2, cena: 39.90 zł
Angielski w pracy, poziom: B1-B2, cena: 29.90 zł
Business English, poziom: B1-C1, cena: 29.90 zł
Niemiecki fiszki W pracy i w biznesie, poziom: B1-C1, cena: 39.90 zł

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.