Wydawnictwo Edgard poleca: fiszki i kursy do nauki języków skandynawskich

Przegląd

Edgard_jezyki_bez-myszki

 

kolaż_jezyki_skandynawskieNiebanalny pomysł na prezent dla osób znudzonych popularnymi językami obcymi: podręczniki, fiszki, audiokursy do samodzielnej nauki języków skandynawskich!

Wydawnictwo Edgard, wydawca materiałów do nauki 30 języków obcych, zachęca do sięgnięcia po języki skandynawskie. W czasach, gdy niemalże każdy mówi po angielsku, znajomość mniej popularnych języków obcych, takich jak duński, szwedzki czy norweski, może być wielkim atutem.

W ofercie Wydawnictwa Edgard znajdują się materiały na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. Osobom, które chcą poznać najbardziej podstawowe zwroty i wyrażenia, przydatne np. podczas podróży, proponujemy serię Nie gryzie! na poziomie A0-A1. Doskonałą propozycją dla początkujących będzie również Audio Kurs – Szwedzki, Duński lub Norweski Kurs podstawowy, dzięki któremu można przyswoić nie tylko podstawy gramatyki i słownictwa, lecz także poznać ciekawostki dotyczące kultury i historii danego kraju oraz poćwiczyć rozumienie ze słuchu i oswoić się z poprawnym akcentem dzięki ponad 2 godzinom nagrań.

Do osób na poziomie ponadpodstawowym skierowane są kursy Dla średnio zaawansowanych i Krok dalej, składające się z podręcznika i nagrań na płytach audio. Stanowią kompleksowy program nauki, z którym ćwiczy się wszystkie kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, poprawną wymowę, gramatykę i słownictwo.

Świetnym uzupełnieniem kursów są fiszki do szwedzkiego i norweskiego. W ofercie znajdują się fiszki do nauki od podstaw i dla osób znających podstawy. Nauka słownictwa z fiszek doskonale sprawdza się nie tylko w domu, lecz także w podróży czy w poczekalni i to bez względu na to, czy wybierzemy fiszki tradycyjne czy w formacie MP3.

Dodatkowo swoje pomoce można wzbogacić o takie publikacje, jak Norweski lub Szwedzki w ćwiczeniach oraz Norweski Gramatyka. Zbiory ćwiczeń pomogą utrwalić poznane słownictwo, a kompendium gramatyczne uporządkuje wiedzę. Z kolei Norweski Praca za granicą to niezbędnik każdego, kto bez znajomości języka planuje wyjechać do Norwegii do pracy – publikacja w przystępny sposób przedstawi najważniejsze zwroty i wyrażenia, jakie przydadzą się w biurze, sklepie i wielu codziennych sytuacjach.

Seria Nie gryzie!: szwedzki, norweski, duński. Cena: 29.90 lub 24.90 zł
Kurs podstawowy: szwedzki, norweski, duński. Cena: 29.90 zł
Dla średnio zaawansowanych: norweski, duński. Cena: 32.90 lub 29.90 zł
Krok dalej: szwedzki, norweski. Cena: 34.90 zł
600 Fiszek Trening od podstaw i Trening dla znających podstawy: norweski, szwedzki. Cena jednego opakowania: 39.90 zł
W ćwiczeniach: norweski, szwedzki. Cena: 24.90 zł
Norweski Gramatyka, cena: 34.90 zł
Norweski Praca za granicą, cena 34.90 zł

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.