Czy wiesz jak zachęcić dziecko do mówienia?

Przegląd

Logopedyczna nowość w Impulsie

W tym tygodniu Oficyna Wydawnicza „Impuls“ zaprasza do premiery dwóch książek w Impulsie: Jak zachęcić 2 latka do mówienia autorstwa Marzeny Bekus-Richany oraz Piosenki, Zabawi i scenki autorstwa Krystyny Grochowalskiej-Wojciechowskiej zarówno w wersji papierowej z płytą CD i w wersji multimedialnego ebooka!

Dodatkowo z okazji zbliżających się MIKOŁAJEK Oficyna Impuls zaprasza do 700-set publikacji w akacji „Mikołaj z Impulsem“ – 20% oraz książką GRATIS!

Zrzut ekranu 2015-11-30 o 12.10.48Jak zachęcić 2-latka do mówienia?

Logopedyczny poradnik dla rodziców

Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo? Czy trzeba się już wybrać do logopedy? U jakiego specjalisty szukać pomocy? Jak długo czekać, aż mowa w naturalny sposób się rozwinie? Jaka jest norma dotycząca rozwoju mowy dla dwulatka? Czy taka norma istnieje? Jak rodzice lub opiekunowie mogą pomóc dziecku, które mówi bardzo niewiele?


Są to pytania, które najczęściej zadają sobie rodzice, którzy znaleźli się w takiej sytuacji. Nie muszą być znawcami psychologii rozwojowej, nie ma również szkół dla „perfekcyjnych rodziców”. Będąc rodzicami, kierując się dobrem dziecka, miłością, popełniamy wiele błędów – oczywiście takich sytuacji nie da się uniknąć. Ale zawsze warto wiedzieć, co na temat rozwoju mowy ma do powiedzenia współczesna logopedia – dziedzina interdyscyplinarna, która w ciągu ostatnich lat bardzo się rozwinęła, korzystając z osiągnięć i odkryć neurologicznych.

poleca Oficyna Impuls http://impulsoficyna.com.pl/nowosci/jak-zachecic-2-latka-do-mowienia,1731.html

 

Piosenki, zabawy i scenki

W przedszkolu w szkole i w domu

Zrzut ekranu 2015-11-30 o 12.11.16

poleca Oficyna Impuls http://impulsoficyna.com.pl/nowosci/piosenki-zabawy-i-scenki,1715.html

Mikolaj-2015

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.