MT Biznes patronem medialnym Festiwali Inspiracji 2015

Przegląd

Piąta edycja Festiwalu Inspiracji, nowy program, mówcy znani i mniej znani, trzy dni i potężna dawka wiedzy.
Wszystkie największe biznesy, osiągnięcia naukowe i kariery zawodowe inspirowane są wiedzą i doświadczeniem innych ludzi. Chcąc tchnąć więcej życia w swoją codzienność, można mozolnie poszukiwać inspiracji w najbliższym otoczeniu, książkach lub prasie fachowej, albo odwiedzić inspirujący festiwal w Polsce i zyskać więcej niż można się spodziewać. Festiwal Inspiracji to jedyne miejsce gdzie czerpanie z wiedzy i doświadczenia mówców staje się prawdziwą przyjemnością, a jednocześnie daje wymierne korzyści dla biznesu, rozwoju osobistego i kariery. Najlepsi w Polsce mówcy inspiracyjni i motywacyjni na jednej scenie, setki wartościowych kontaktów i znajomości, a przy tym świetna zabawa, to szansa, której nie można przegapić.

W programie:
– trzy dni konferencji,
– dziewięć bloków warsztatów,
– dwudziestu pięciu mówców, między innymi: Krool, Jakóbiak, Walkiewicz, Mazur, Skała, Milczarek, Szubert, Turniak, Cieszewski, Majewska-Opiełka, Kozieł, Zawadka.

baner_rozwoj_osobisty_FB_851x315


Wśród mówców znalazł się również nasz autor Rafał Żak, którego książka  Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi będzie miała premierę właśnie na Festiwalu Inspiracji

http://www.mtbiznes.pl/b1845-rozwoj-osobisty-instrukcja-obslugi.htm

 

Festiwal Inspiracji 27-29 sierpnia 2015 – Warszawa, Teatr Palladium

Organizator: Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców, speakerslair

mt biznes logo

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: MT Biznes

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.