Dla miłośniczek szydełka – nowości od Wydawnictwa RM

Dla miłośniczek szydełka – nowości od Wydawnictwa RM

Przegląd

Dla miłośniczek szydełka – nowości od Wydawnictwa RM

Pomysły na ciekawe sploty oraz oryginalne wykończenia brzegów

Wystarczy niewiele, by nadać robótce niepowtarzalny charakter: ciekawe wykończenie brzegu, barwna aplikacja, haft czy nowy pasek zmienią zwykły sweterek w niepowtarzalny strój.

W książce „Szydełko. Techniki wykańczania i ozdabiania” znajdziesz porady dotyczące wszystkich etapów przygotowania dzianiny: od zdejmowania wymiarów i określenia rozmiaru robótki oraz wyboru odpowiedniego szydełka, poprzez wykonanie typowych elementów takich, jak mankiety, kieszenie – nakładane i ukryte, czy dekoracyjne brzegi, po przygotowanie ozdób: aplikacji, haftów, frędzli, guzików czy pasków. Bez względu na to, czy wybierzesz figlarną kamizelkę, wygodny sweter czy czarującą sukienkę, z pewnością zachwyci cię możliwość wykorzystania wszystkich poznanych metod pracy.

Z kolei w książce „220 splotów szydełkowych” opisano wykonanie krok po kroku wzorów ażurowych i koronkowych, filetów, różnych motywów, splotów irlandzkich i tunezyjskich (afgańskich) oraz wzorów do obrębiania m.in. chust, narzut, serwet i obrusów. Dzięki licznym fotografiom, rysunkom i czytelnym schematom nie tylko zaawansowani, lecz także początkujący będą mogli stworzyć interesujące, nietypowe sploty w różnych stylach i z różnych rodzajów włóczki.

Szydełko. Techniki wykańczania i ozdabiania

Pauline Turner

Szydelko-techniki-w2.cdr

Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-7773-378-3
112 stron
Format 204×260 mm
Oprawa miękka
Cena 29,90 zł

220 splotów szydełkowych

220 splotow szydelkowych-W2.cdr

Wydawnictwo RM

ISBN 978-83-7773-391-2

96 stron

Format 210×297 mm

Cena 29,90 zł

Odwiedź nas w internecie: www.rm.com.pl, www.robotki.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: RM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.