Dieta bezglutenowa. Jak żyć?

Dieta bezglutenowa. Jak żyć?

Przegląd

Dieta bezglutenowa. Jak żyć?

200 przepisów na posiłki dla dorosłych i dzieci

Jak rozpoznać, które produkty zawierają gluten czy pszenicę? Co można jeść w domu i poza nim? Co zrobić, by kuchnia osób cierpiących na te nietolerancje była urozmaicona i smaczna? Książka zawiera niezbędne informacje o tym, jakie dolegliwości trawienne i inne objawy świadczą o celiakii i nietolerancji pszenicy i jak postępować z chwilą ich zdiagnozowania. Jej główną część stanowią specjalnie opracowane przepisy kulinarne, w których wykorzystuje się produkty naturalnie bezglutenowe. Jak przyrządzić wspaniałe zupy, przystawki, lekkie posiłki, dania główne, potrawy rybne i z makaronów, dania z drobiu, mięsa i dziczyzny? Jak podać warzywa i przygotować bezglutenowe potrawy wegetariańskie, słodkie desery:
puddingi, tarty i omlety, a także wspaniałe wypieki – herbatniki, ciasta, ciastka i pieczywo oraz świąteczne uczty – na Wielkanoc oraz Boże Narodzenie?
W książce, oprócz ponad 200 przepisów na rodzinne posiłki bez pszenicy i glutenu znajdziesz również informacje na temat bezglutenowego żywienia dzieci i niemowląt, rady jak postępować na co dzień oraz listę produktów, których należy unikać.

Michelle Berriedale-Johnson

Kuchnia domowa. Dieta bezglutenowa. Wyd. 2

kuchnia domowa dieta bezglutenowa

Wydawnictwo RM

ISBN 978-83-7773-257-1

Format 165×235 mm

280 stron

Cena 29,90 zł

Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: RM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.