Załóż czapkę!!! 35 projektów z włóczki dla wszystkich, którzy czują się dziećmi

Załóż czapkę!!! 35 projektów z włóczki dla wszystkich, którzy czują się dziećmi

Przegląd

Załóż czapkę!!! 35 projektów z włóczki dla wszystkich, którzy czują się dziećmi

Autor/Autorzy: Fiona Goble; Zilustrowali: Stephen Dew, Kate Simunek; Fotografie wykonali: Terry Benson, Penny Wincer, Emma Mitchell;
Stron: 112
Oprawa: miękka
Format: 203 x 280 mm
ISBN: 978-83-7660-860-0
Rok wydania: 2014
Tłumaczenie: Sławomir Stodulski

załóż czapkę

„Załóż czapkę!!!”… ileż to razy każde dziecko słyszało to zdanie. Ta książka sprawi, że odejdzie ono w zapomnienie. Teraz to dzieci same będą domagać się, by mogły założyć czapkę i z dumą prezentować ją w przedszkolach, szkołach i na podwórkach! A stanie się tak za sprawą 35 fantastycznych włóczkowych projektów przedstawionych w tym zbiorku. Oprócz czapek znajdziemy tu także inne włóczkowe akcesoria i dodatki, takie jak rękawiczki, mitenki i skarpetki. A wszystko w przecudnym, przesłodkim i przesympatycznym zwierzątkowym wzornictwie, które z pewnością spodoba się maluchom i nie tylko im. To propozycja dla wszystkich, którzy w głębi duszy nigdy nie przestali być dziećmi. Sówka, miś, małpka, kotek, delfinek, pszczółka… to tylko niektóre z propozycji, które tu znajdziemy.

Odbiorcy:
– wszyscy kochający robótki ręczne i ci, którzy dopiero chcą rozpocząć z nimi przygodę.
– wszyscy, którym nie brakuje odwagi, fantazji i radości życia .
– rodzice i dziadkowie, którzy chcą podarować swoim dzieciom i wnukom przesympatyczne czapki i inne włóczkowe akcesoria.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– prezentuje 35 włóczkowych projektów (czapek, rękawiczek, mitenek i skarpetek).
– krok po kroku przedstawia poszczególne etapy wykonania projektu, to propozycja dla doświadczonych, jak i początkujących amatorów włóczkowych cudeniek.
– pełna fantazji, ciekawych projektów, opatrzona artystycznymi fotografiami – to prawdziwa gratka dla wszystkich artystów pracujących z włóczką.

Tagi: Jedność

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.