Święty Wojciech ma nową księgarnię internetową!

Święty Wojciech ma nową księgarnię internetową!

Przegląd

Święty Wojciech ma nową księgarnię internetową!

Ruszyła nowa strona www, która jest jednocześnie księgarnią internetową Wydawnictwa Świętego Wojciecha. Na miłośników książki katolickiej i chrześcijańskiej czeka pod adresem www.swietywojciech.pl ponad pół tysiąca książek i stale powiększająca się oferta e-booków.

Łatwa obsługa i przemyślane zakupy w Internecie

Strona www.swietywojciech.pl zyskała nowy, przejrzysty, nowoczesny wygląd, doskonale wyświetla się zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu, umożliwia swobodne korzystanie ze smartfona czy tabletu podczas jej przeglądania.

Nowością, z której mogą być zadowoleni klienci jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio na stronie wydawniczej. Dla wszystkich, którzy szukają prezentu dla siebie lub kogoś bliskiego przygotowano wiele informacji o zamieszczonych książkach – opisy, recenzje dziennikarzy i blogerów, recenzje użytkowników. Ci, którzy woleliby osobiście przekonać się o wartości danego tytułu, mogą zapoznać się obszernymi fragmentami naszych książek przed zakupem

Nowa strona internetowa Wydawnictwa to odpowiedź na oczekiwania naszych czytelników – mówi Agnieszka Marczak-Skitek, dyrektor ds. handlowych Drukarni i Księgarni Św. Wojciecha Sp. z o.o. – Nie tylko coraz więcej osób kupuje książki przez Internet, ale zmienia się również sposób robienia zakupów. Zwiększa się w nich rola urządzeń mobilnych, dlatego przejrzysty, łatwo dostępny serwis, pełna informacja o produkcie oraz jasne zasady zakupu to w tej chwili konieczność, której nie można pominąć – podkreśla Agnieszka Marczak-Skietek.

Świeże promocje i więcej e-booków

Na osoby, które odwiedzą nową stronę Wydawnictwa czeka wiele ciekawych i atrakcyjnych promocji.

Wszystkie książki są dostępne o 10-15 proc. taniej niż w księgarniach – zaznacza Maciej Zimnicki, doradca zarządu ds. marketingu i promocji. – Podczas promocji ograniczonych czasowo wybrane tytuły są jeszcze tańsze. Już w pierwszych dniach działania naszego sklepu, szczególną popularnością cieszy się nasza akcja „Wtorki za pół ceny”, podczas której jeden tytuł oferujemy z 50 proc. rabatem – dodaje Maciej Zimnicki.

Niewątpliwą korzyścią zakupów w dobrze zorganizowanym sklepie internetowym jest dostępność książek w formie e-booków. Wydawnictwo Świętego Wojciecha jest jednym z liderów sprzedaży e-booków na rynku wydawców katolickich. W nowej księgarni użytkownicy serwisu otrzymali dostęp do ponad 40 e-booków, a ich liczba będzie systematycznie rosła, obejmując także te tytuły, których wersje drukowane są już niedostępne w sprzedaży.

TAK” dla Facebooka

Święty Wojciech stawia na budowanie relacji z czytelnikami, stąd strona współpracuje bardzo mocno z mediami społecznościowymi. Serwis pozwala na logowanie, recenzowanie książek, a nawet zakupy za pomocą konta na Facebooku. Ponadto internauci otrzymali możliwość szybkiego udostępniania tytułów i treści za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Pinteresta i Google+.

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.