REBIS zaprasza na Wrocławskie Targi Dobrych Książek

REBIS zaprasza na Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Przegląd

Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na 23 Wrocławskie Targi Dobrych Książek, które zlokalizowane są na dworcu głównym w hali H, numer stoiska 67!

Wśród całej gamy naszych nowości wydawniczych szczególnie polecamy książkę Richarda Hargreavesa OSTATNIA TWIERDZA HITLERA. BRESLAU 1945, a także najnowszą publikację Wiktora Suworowa ALFABET SUWOROWA (to pierwsza książka tego autora napisana specjalnie dla polskich czytelników). Z literatury komercyjnej proponujemy ZŁOTĄ SKÓRĘ Carli Montero i SEJF 3 GNIAZDO KRUKA Tomasza Sekielskiego. Swoistym wydarzeniem literackim jest nowe tłumaczenie ponadczasowej powieści Miguela de Cervantesa PRZEMYŚLNY SZLACHCIC DON KICHOT Z MANCZY (książka nominowana do nagrody „Pióro Fredry” 2014).

 Ostatnia twierdza Hitlera_Breslau 1945

Za to w niedzielę, 7.12 o godzinie 13.00 zapraszamy na spotkanie z Zosią Cudny, autorką książki PRZEPISY NA CZTERY PORY ROKU i założycielką jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych w Polsce – makecookingeasier.pl. Stoisko Domu Wydawniczego REBIS, sala H, nr 67

Dodam, że decyzją jury Targów Książki Kulinarnej we Wrocławiu nagrodę specjalną otrzymała Zosia Cudny właśnie za PRZEPISY NA CZTERY PORY ROKU.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.