COACHING DLA ZWYCIĘZCÓW Jacka Canfielda już w sprzedaży!

COACHING DLA ZWYCIĘZCÓW Jacka Canfielda już w sprzedaży!

Przegląd

Dzisiaj propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą odnosić same zwycięstwa.  

Dom Wydawniczy REBIS przygotował Coaching dla zwycięzców autorstwa Jacka Canfielda, współtwórcy bestsellerowego cyklu „Balsam dla duszy”. Książka już w księgarniach!

 Coaching dla zwyciezcow

 

Wspaniały coach żywi w głębi serca silne przekonanie, że każdy człowiek jest wartościową jednostką obdarzoną wyjątkowymi uzdolnieniami i potencjałem, by osiągnąć wielkość”. 

 

Na tym założeniu opiera się ten poradnik napisany przez Jacka Canfielda, współautora niezwykle popularnej serii „Balsam dla duszy”, oraz Petera Chee, światowego guru w dziedzinie przywództwa. W tym podręczniku krok po kroku wyjaśniają, jak pielęgnować w sobie i innych trzy sfery (serce, umysł i energię) niezbędne, by osiągnąć doskonałość w coachingu – i nie tylko.

Coaching dla zwycięzców jest prawdziwą kopalnią poruszających historii osobistych, fascynujących studiów przypadków, przykładów rozmów i pytań coachingowych oraz gotowych do użytku narzędzi, które umożliwią ci osiągnięcie mistrzostwa w tej dziedzinie. Nauczysz się też sześciu paradygmatów coachingu sytuacyjnego, poznasz niezwykłą skuteczność technik najlepszych coachów i dowiesz się, jak urzeczywistniać marzenia i osiągać trudne cele.

Potrzebujesz wyłącznie serca, umysłu i energii – oraz Coachingu dla zwycięzców – żeby doprowadzić swój zespół do przełomowych sukcesów.

 

JACK CANFIELD jest uważany za coacha nr 1 ludzi sukcesu w USA. Jest również autorem lub współautorem ponad 200 książek, w tym niezwykle poczytnej serii „Balsam dla duszy” (rozeszła się w nakładzie 125 milionów egzemplarzy!) i Potęgi skupienia. Trafił też do Księgi rekordów Guinessa dzięki największej liczbie książek na liście bestsellerów „New York Timesa”, gdzie znalazło się 60 jego prac, z czego 11 na pierwszym miejscu.

 

DR PETER CHEE jest prezesem i dyrektorem generalnym ITD World. Od 26 lat szkoli liderów z ponad 80 krajów. Jest głównym coachem mentorem i trenerem w programach Jacka Canfielda i Johna Maxwella.

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.