Romanse historyczne AMBERA na pierwszych miejscach empik.com!

Romanse historyczne AMBERA na pierwszych miejscach empik.com!

Przegląd

Julia Quinn
Wszystkie nasze pocałunki

Hugh Prentice nie cierpi przemądrzałych kobiet. A poza tym, nawet gdyby jakimś cudem polubił towarzystwo Sary Plainsworth i tak nie miałoby to znaczenia.
Po tragicznym pojedynku ten błyskotliwy matematyk porzucił salonowe rozrywki i nie interesuje go zabieganie o względy pięknych dam.
Sara nie cierpi zarozumiałych mężczyzn. A poza tym nigdy nie wybaczyła Hugh pojedynku, który omal nie zniszczył jej rodziny. Jednak kiedy oboje są zmuszeni spędzić tydzień w swym towarzystwie, przekonują się, że nie zawsze można ufać pierwszemu wrażeniu. A gdy jeden pocałunek przeradza się w dwa, trzy, cztery, matematyk może pogubić się w rachunkach, a elokwentnej damie po raz pierwszy w życiu może zabraknąć słów…

JULIA QUINN to jedna z największych gwiazd romansu historycznego. Jej powieści są wydawane w USA w blisko milionowych nakładach, wyróżniane najważniejszymi nagrodami, w tym dwukrotnie najwyższą: RITA Award, i zajmują najwyższe miejsca na listach bestsellerów.
Żywe dialogi i niezapomniane postacie bohaterek, energicznych, odważnych kobiet, gotowych łamać konwenanse epoki, nadają nieodparty urok błyskotliwym powieściom Julii Quinn nazywanej współczesną Jane Austen.

Caroline Linden
Prawdziwy skandal

Abigail ma wszystko: urodę, inteligencję i największy posag w Anglii.
Jej rodzice marzą, że poślubi księcia. Abigail marzy, że poślubi mężczyznę, który pokocha ją dla niej samej i obdarzy namiętnością, o jakiej czytuje ukradkiem w gorszącej książce Pięćdziesiąt twarzy grzechu…
Sebastian nie ma nic. Wrócił do domu z wojennymi ranami, by przekonać się, że rodowy majątek przepadł, a nazwisko okryła niesława.
Lecz zapatrzona w niego Abigail nie dostrzega jego zrujnowanej reputacji…
Nagle pojawia się ten trzeci. Czy Abigail odważy się pójść za głosem serca, nawet jeśli może stać się bohaterką niewyobrażalnego skandalu?

CAROLINE LINDEN napisała czternaście powieści. Jej błyskotliwe, wypełnione humorem, zmysłowością i akcją romanse historyczne to bestsellery. W 2012 roku Caroline Linden otrzymała najwyższą nagrodę gatunku – RITA Award.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.