INSPIRATIONAL ENGLISH – Angielski według Beaty Pawlikowskiej

INSPIRATIONAL ENGLISH – Angielski według Beaty Pawlikowskiej

Przegląd

INSPIRATIONAL ENGLISH – ucz się angielskiego, a jednocześnie podnieś poczucie własnej wartości, naucz się myśleć pozytywnie i widzieć piękne strony życia.

Kiedy miałam siedemnaście lat, zaczęłam słuchać Beatlesów i strasznie chciałam zrozumieć,  o czym śpiewają. Zaczęłam się więc uczyć angielskiego, ale ciągle mi było za mało i za wolno. Wpadłam więc na pomysł, żeby zabierać ze sobą do autobusu pudełka od zapałek z karteczkami, na których napisałam słowa i wyrażenia do zapamiętania. Dzięki temu nie musiałam marnować ani jednej chwili! Uczyłam się podczas podróży do szkoły i na wagary, w autobusie i na plaży, podczas czekania na przystanku i stania w kolejce.
Sposób na pudełka od zapałek okazał się bardzo skuteczny. Wystarczy tak długo powtarzać słówka z jednego pudełka, aż będziesz je wypowiadać bez zastanowienia.
Dodatkowo w tym specjalnym zestawie słówek i wyrażeń do nauki angielskiego zamieściłam też zdania i myśli, które pomogą ci poczuć się lepiej. Uwierz we własne siły. Pamiętaj, że jesteś dyrektorem swojego życia. Jesteś wolna i wolny, silna i silny, i wiesz, co jest dla ciebie dobre. Teraz nadszedł czas, żeby wsłuchać się w swoje myśli i zacząć zarządzać swoim życiem. I oczywiście uczyć się angielskiego.
Beata Pawlikowska

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.