Targi Książki w Krakowie zapraszają blogerów

Targi Książki w Krakowie zapraszają blogerów

Przegląd

Targi Książki w Krakowie zapraszają blogerów

 

Można się już rejestrować za pomocą specjalnego formularza dla blogerów książkowych, którzy chcą wziąć udział w krakowskich targach 23-26 października 2014.
Blogerze (piszący o książkach), wyobraź sobie nowoczesne centrum targowo-kongresowe, a w nim salę seminaryjną przygotowaną na spotkanie właśnie z Tobą. Chcemy Cię poznać, zachęcić do dyskusji i wymiany myśli na temat rynku książki w Polsce. Stąd ruszamy z posad bryłę blogoświata i podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie organizujemy zjazd blogerów piszących o książkach. Zjazd odbędzie się w sobotę 25 października w godzinach 13.00-14.00 w jednej z sal seminaryjnych EXPO Kraków.Blogerze (piszący o książkach), wyobraź sobie cztery dni wypełnione po brzegi literaturą. Blisko 600 wystawców z Polski i zagranicy. Salony tematyczne. Barwny program towarzyszący. Spotkania z autorami. Panele i dyskusje. Rozstrzygnięcia najważniejszych polskich plebiscytów i konkursów literackich. A teraz wyobraź sobie, że masz gwarantowany bezpłatny udział w czterodniowym święcie książki.

Co musisz zrobić, aby zagwarantować sobie bezpłatny wstęp na 18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie?

– Po pierwsze, musisz być blogerem (piszącym o książkach).

– Po drugie, prosimy, wypełnij pola formularza i zarejestruj się.
– Po trzecie, poczekaj na weryfikację.
– Po czwarte, odbierz mail potwierdzający rejestrację, który przyjdzie na wskazany przez Ciebie adres mailowy.
– Po piąte, wydrukuj mail potwierdzający rejestrację.
– Po szóste, pozostaw wydrukowany mail w punkcie rejestracji gości branżowych na Targach.
– Po siódme, ciesz się Targami!Blogerze (piszący o książkach), pamiętaj, rejestrując się zapewniasz sobie bezpłatny wstęp na Targi przez wszystkie cztery dni.

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.