"Tylko my na zawsze" – ciąg dalszy bestsellera Tylko Ty z Top 10 empik.com

"Tylko my na zawsze" – ciąg dalszy bestsellera Tylko Ty z Top 10 empik.com
Jasinda Wilder

 

Tylko my na zawsze
Tom 2
 
Jeśli musiałbym wybierać między miłością a oddechem, wziąłbym ostatni oddech, żeby powiedzieć: kocham cię…

Becca i Jason zaczęli się spotykać przez przypadek. Na tym przypadku zbudowali miłość, która dała im oparcie i siłę. Razem patrzyli na przyjaciół, którzy zadają sobie ból i odrzucają wszelką pomoc, na najbliższych, których przerasta życie. Miłość pomogła podnieść się z rozpaczy, gdy zginął ich przyjaciel Kyle. Czekają ich jednak wyzwania, które stawia przed nimi samodzielne życie.
Czy zdołają przeciwstawić się chorym ambicjom i brutalnym nakazom rodziców? Czy odważą się pójść własną drogą? I czy potrafią zmierzyć się z kolejną tragedią… i z niszczącym poczuciem winy?

Jasinda Wilder zdobyła fenomenalną popularność powieścią TYLKO TY, wielkim bestsellerem literatury o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.
Powieść podbiła listy „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”. W Amazonie długo zajmowała 1. miejsce i znalazła się wśród najlepszych powieści 2013 roku.
TYLKO MY WBREW WSZYSTKIM i TYLKO MY NA ZAWSZE to opowieść o miłości przyjaciół Coltona i Nell z TYLKO TY.

W lipcu i w sierpniu kolejne tomy:

 
 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.