"Marzenie lady Jenny" – nowy bestseller w serii AMBERA "Romans Historyczny", która króluje w Top 10 empik.com

"Marzenie lady Jenny" – nowy bestseller w serii AMBERA "Romans Historyczny", która króluje w Top 10 empik.com
Grace Burrowes
Marzenie lady Jenny
 
Ostatnia powieść o córkach księcia Windham, po Spełnionym życzeniu, Tajemnicy lady Maggie, Chwili zapomnienia lady Eve i Zakazanych wierszach lady Louisy

Lady Jenny Windham pragnie tylko jednego: malować. Marzy, by wyjechać do Paryża i tam rozwijać swój talent. Lecz wie, że jeśli to zrobi, rodzice nigdy jej nie wybaczą, a żaden utytułowany kawaler nie poprosi o jej rękę. 
Lord Elijah Harrison pragnie tylko jednego: zostać członkiem Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jako utalentowany portrecista, rozchwytywany przez arystokratyczną klientelę, jest coraz bliżej celu. Lecz wie, że jeśli ma go osiągnąć, musi poświęcić się bez reszty pracy.
Jenny i Elijah mogą pomóc sobie nawzajem w spełnieniu swych marzeń. Czy będą gotowi wyrzec się ich dla namiętności potężniejszej niż miłość do sztuki?

Grace Burrowes ukończyła nauki polityczne, muzykologię i prawo. Porzuciła jednak praktykę prawniczą na rzecz pisania. Dziś jest autorką bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Od 2011 roku jej powieści utrzymują się w Top 5 najlepszych romansów z epoki regencji Amazonu – również na 1. miejscach! Były finalistkami najbardziej prestiżowego wyróżnienia gatunku: RITA Award.
Romanse Grace Burrowes z przekonującymi, pełnymi życia bohaterami mówią o zmysłowej namiętności i prawdziwej wielkiej miłości. Rozpalają wyobraźnię, budzą najwyższe emocje i podbijają serca czytelniczek w Ameryce i w Europie.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.