Znakomita powieść grozy Joe Hilla

Znakomita powieść grozy Joe Hilla
ZAPRASZAMY DO GWIAZDKOWEJ KRAINY!

Nie chcielibyście spędzić życia w miejscu, w którym codziennie jest Boże Narodzenie, a bycie nieszczęśliwym jest niezgodne z prawem?
Nie przestawajcie wierzyć w cuda!
Nie rezygnujcie z marzeń!
Mile widziane przebojowe osoby, które kochają dzieci i nie boją się przygód!

Na swoje ósme urodziny Victoria McQueen dostaje od rodziców rower pozwalający jej dotrzeć w miejsca, w których znajduje zagubione przedmioty. Wystarczy, że wjedzie na zniszczony stary most, i trafia tam, gdzie pragnie się znaleźć. Jak się okazuje, nie jest jedyną osobą przemierzającą ten most. Bibliotekarka Maggie, poznana podczas jednej z takich wypraw, opowiada jej o porywającym dzieci Upiorze, który zabiera je na przejażdżkę Rolls-royce’em z 1938 r., po czym wysysa z nich dusze i pozbawia ludzkich uczuć.
Po raz ostatni Victoria przemierza stary most jako siedemnastolatka. Po kłótni z matką wyrusza na poszukiwanie kłopotów. I, oczywiście, je znajduje, trafia bowiem do domu Upiora. Kiedy chce pomóc chłopcu zamkniętemu w starym rolls-roysie z rejestracją NOS4A2 – Nosferatu – okazuje się, że jest on wampirem. Zanim udaje jej się uciec, staje twarzą w twarz z Charliem Manxem – Upiorem we własnej osobie.
W dorosłym życiu próbuje zatrzeć w pamięci tamte wydarzenia, ale Charie Manx już się postara o to, żeby o nich nie zapomniała.

Niekwestionowany mistrz horroru i mrocznego fantasy nowego pokolenia!

PREMIERA 4 czerwca!

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.