GIGANTyczna porcja śmiechu

GIGANTyczna porcja śmiechu
    Skoro wakacje, to odrobina szaleństwa i dobrej zabawy, którą proponuje redakcja GIGANT, nikomu nie zaszkodzi. Nawet, jeśli nie jest się kaczkofanem ;).

Gigantyczna porcja śmiechu to po pierwsze,

świetne nagrody to po drugie,

super promocja na prenumeratę to po trzecie 😉

Adam Zdrójkowski z rodzinka.pl już dał się wciągnąć

 
Wakacje rozpoczęły się na dobre. Z tej okazji redakcja GIGANT proponuje wspólną zabawę nie tylko kaczkofanom. W lipcu i sierpniu czekają na wszystkich liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, mnóstwo interesujących zabaw, a przede wszystkim co niemiara śmiechu, będzie się działo. Na początek każdy może zostać autorem komiksu. Wszystkie szczegóły na temat atrakcji będą pojawiać się przez dwa najbliższe miesiące na profilu Giganta Facebook/KomiksyGigant.
Twórczy czytelnicy już teraz mogą wziąć udział w jednej z pierwszych zabaw. Aplikacja – Najbardziej zaskakujący komiks świata to nic innego jak możliwość samodzielnego zaaranżowania obrazków komiksowych począwszy od wybrania tła, postaci, dymków, czy efektów. Zostań autorem, błyśnij humorem. Zobacz, co z tego wyniknie. Do wzięcia udziału w akcji zachęca reporter TV GIGANT – Adam Zdrójkowski (bohater serialu rodzinka.pl).
 
 

Niebawem rozpocznie się kolejna wspólna zabawa, konkurs „Wakacje z Gigantem”, w której do zdobycia liczne niezwykłe nagrody. Niebawem więcej informacji na profilu KomiksyGigant.

Uczestnicy mogą szukać inspiracji w samych komiksach. Latem czeka bowiem na wszystkich chętnych specjalna letnia propozycja prenumeraty. Najśmieszniejsze komiksy na świecie w niższej cenie. Oferta ważna do końca lipca. W prenumeracie rocznej cena jednego tomu to tylko 9,99 PLN, a 13 tom gratis i aż 60,00 PLN oszczędności. W półrocznej każde wydanie kosztuje 11,99 PLN, a numer bieżący jest tańszy o 1,00 PLN. Więcej szczegółów na stronie www.gigant.infor.pl.

GIGANT – cykl komiksów dla młodych i nieco starszych wielbicieli Kaczora Donalda, Myszki Miki oraz innych postaci Disneya – to gratka nie tylko dla kaczkofanów. Co miesiąc na każdego czeka 256 stron opowieści pełnych humoru i niesamowitych zwrotów akcji. Czytanie potrafi być przyjemne. Serio!
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.