"Miasto Zagubionych Dusz" już w sprzedaży

"Miasto Zagubionych Dusz" już w sprzedaży
Miasto Zagubionych Dusz Cassandry Clare
 
 
Seria „Dary Anioła” stała się najpopularniejszą serią gatunku literackiego tzw. paranormal romance obok serii Stephenie Meyer i bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Jednak w porównaniu z romansem Meyer, Cassandra do powieści wprowadziła również anioły i gotycki klimat mrocznej rodzinnej tajemnicy i walki z demonami.
Więcej: Wydawnictwo Mag 
 
W tej piątej części serii, Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą działać bez Clary. Bo Clary rozgrywa niebezpieczną grę zupełnie sama. Ceną przegranej jest nie tylko jej własne życie, ale również dusza Jace’a. Clary jest gotowa zrobić dla niego wszystko, ale czy nadal może mu ufać? I czy on jest naprawdę stracony? Jaka cena jest zbyt wysoka, nawet za miłość?

Miasto Zagubionych Dusz ukazuje się jak o książka oraz e-book 28 listopada nakładem wydawnictwa Mag. Obie trylogie wydaje Wydawnictwo Mag. Amerykanka, urodzona w Teheranie, Cassandra Clare napisała trylogię o przygodach piętnastolatki, Clary Fray, w świecie wampirów, która z wampirem Simonem i aniołem Jacem walczy z demonami pod ulicami Nowego Jorku.

Nagrody: MAŁY DONG 2010
– Nagroda polskiej sekcji IBBY w konkursie na Dziecięcy Bestseller Roku przyznana przez jury dziecięce – Miasto Kości
 

Kategorie: Fantastyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.