Angielski Kierunek Matura Poziom podstawowy – nowość wydawnictwa Edgard

Angielski Kierunek Matura Poziom podstawowy – nowość wydawnictwa Edgard
Język angielski

KIERUNEK MATURA
Zestawy, zadania, wskazówki – Nowa Edycja 2011

Poziom podstawowy
(Książka + Audio CD)

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym


– egzamin ustny według nowej formuły,
– przygotowanie do wszystkich części egzaminu,
– zadania identyczne jak na maturze,
– wzorcowe zestawy egzaminacyjne,
– wyrażenia niezbędne w części ustnej egzaminu,
– wskazówki i praktyczne porady gwarantujące sukces,
– Inteligentny Klucz odpowiedzi,
– GRATIS płyta CD Audio.

KIERUNEK MATURA Zestawy, zadania, wskazówki obejmuje książkę zawierającą wszystkie rodzaje zadań, jakie można spotkać na maturze, zestawy egzaminacyjne oraz płytę z nagraniami. Przygotowuje do egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz do nowej formuły egzaminu ustnego obowiązującej od 2011 roku – uzupełnia, weryfikuje i utrwala zarówno wiadomości, jak i umiejętności nabyte podczas nauki w szkole czy na kursach językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom, które chcą sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu.

Tylko u nas:
– dymki z praktycznymi maturalnymi wskazówkami,
– przydatny test wprowadzający,
– szczegółowe omówienie odpowiedzi – Inteligentny Klucz.

Pakiet (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Podręcznik może być szczególnie przydatny nauczycielom – zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik (256 str.) zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin maturalny: składa się z dwóch części przygotowujących odpowiednio do egzaminu pisemnego oraz ustanego. W podrozdziałach znajdują się ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz omówienia i praktyczne wskazówki do zadań. W specjalnie opracowanym Inteligentnym Kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe odpowiedzi. Dodatkowo zamieszczono pełny zapis nagrań do zadań na rozumienie ze słuchu.

Płyta CD Audio obejmuje 65 minut nagrań wykonanych przez profesjonalnych brytyjskich lektorów. Pozwala to oswoić się z różnymi akcentami, które można usłyszeć na egzaminie oraz skutecznie przygotować się do części ustnej matury.

Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.