W wakacje z tatą czytamy Sobka – koniec i… kropka!

W wakacje z tatą czytamy Sobka – koniec i… kropka!

W wakacje z tatą czytamy Sobka –
koniec i… kropka!

Prawie przez cały lipiec na
citylightach w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i
Poznaniu zobaczyć będzie można tatę z synem, czytających niewiarygodne przygody
Sobka. Sobek to czerwonowłosy stworek z niebieskimi piegami, który
niespodziewanie pojawia się w nudnym życiu pana Piwki i wywraca je do góry
nogami.
 
 
hhhhh
 
Przygody Sobka ukazały się w trzech częściach: „Tydzień pełen sobót”, „W sobotę wraca Sobek”, „Nowe piegi Sobka” i zdobyły już wierne grono wielbicieli w wieku od 5 do 99 lat!

Teraz pakiet trzech tytułów „Niewiarygodne przygody Sobka” dostępny jest w księgarniach w bardzo atrakcyjnej cenie 34,90 zł! Polecamy!

jjjj
 
Dla mnie rewelacja. I dla Tomka też. Dawno książka nas tak nie rozśmieszyła. I dawno nie podeszłam do książki tak entuzjastycznie. Śmiejemy się w głos – mały patrzy na mnie ze zdziwieniem, co ja mu czytam, potem chodzi i powtarza, nawet wydaje mi się, że od kilku dni broi jakby troszkę więcej – a niech tam – niech czytanie książek choć raz ma uboczne skutki.

Blog Półeczka z książkami

 

Sobek nieco przypomina szaloną i niepokorną Pippi z ukochanej przez dzieci serii książek autorstwa Astrid Lindgren. (…) Książka Paula Maara jest klasycznie zabawna i tradycyjnie pogodna. Jednym słowem należy do elitarnej grupy lektur idealnych na wspólne spędzanie czasu pod hasłem „poczytaj mi mamo”. Ale na tym dość porównań, bo Sobek by się zwyczajnie obraził, w końcu trzeba mu przyznać, że jest niezwykle oryginalny i naprawdę trudno przewidzieć, co nowego przyjdzie do głowy temu energicznemu urwisowi.

Ksiazki.WP.pl 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.