„Polski street art” w murach Łodzi i Krakowa

„Polski street art” w murach Łodzi i Krakowa
„Polski street art” w murach Łodzi i Krakowa  

 

 
„Polski street art” Elżbiety Dymnej i Marcina Rutkiewicza zdobył nie tylko uznanie krytyków, ale także jedną z ważniejszych nagród wydawniczych – „Pióro Fredry”. Autorzy jednak nie osiedli na laurach – chcąc się podzielić swoją pasją, planują następne spotkania promujące album.

8 grudnia (środa) o godzinie 19 pojawią się w Łódzkim Domu Kultury.  Jak przekonali się ci, którzy byli na warszawskiej premierze albumu, Rutkiewicz i Dymna potrafią zaczarować widzów. Spotkanie będzie mieć formę pokazu multimedialnego, który wyświetlony zostanie symultanicznie na kilku ekranach, prezentując najlepsze i najbardziej smakowite przykłady sztuki miejskiej w Polsce. Odpowiednią oprawę muzyczną zapewni łódzki dj, znany szerzej pod pseudonimem Jerem. Wstęp wolny.

10 grudnia w piątek w krakowskim klubie Pauza  przy ul. Floriańskiej 18 (podziemia) o godz. 17 Marcin Rutkiewicz poprowadzi wykład o polskim street arcie w czasie imprezy Permanent Public Minimal 3.  Dodatkowo przy dźwiękach klubowej muzyki będzie można zobaczyć multimedialny pokaz najlepszych, najciekawszych i najbardziej zaskakujących przykładów polskiej sztuki miasta.

Oczywiście w czasie obu imprez będzie można kupić album.

Na oba spotkania zapraszają autorzy, organizatorzy i wydawnictwo Carta Blanca. 

Kategorie: Sztuka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.