"Dr House" już w księgarniach

"Dr House" już w księgarniach
DR HOUSE
OFICJALNY PRZEWODNIK PO SERIALU
IAN JACKMAN
PRZEDMOWA HUGH LAURIE
 

Od sześciu lat Dr House jest jednym z najbardziej popularnych i fascynujących seriali telewizyjnych na świecie. Opowiadając historię doktora Gregory’ego House’a, oraz członków jego zespołu diagnostycznego, przedstawia nam co tydzień medyczne zagadki, z którymi nie radzą sobie najlepsi lekarze. Skupiony wokół jednej z najbardziej frapującej postaci w telewizji – którą fenomenalnie odtwarza brytyjski aktor Hugh Laurie – obsypany nagrodami Emmy i Złotymi Globami serial od początku zachwycił miliony widzów swoją oryginalnością oraz wyjątkowym połączeniem dramatyzmu i humoru.

Książka ta jest pierwszym oficjalnym i autoryzowanym przewodnikiem po telewizyjnym przeboju, wyjątkową podróżą po świecie dr. House’a. Wzbogacona nigdy dotąd niepublikowanymi zdjęciami z planu książka to obowiązkowa lektura każdego prawdziwego fana Dr. House’a.

Ian Jackman jest redaktorem i autorem wielu książek o różnej tematyce, od telewizji po współczesną kuchnię. Opublikował m.in. bestseller Eat This!: 1,001 Things to Eat Before You Diet.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.