"Wampiry Hollywoodu" od dziś w księgarniach

"Wampiry Hollywoodu" od dziś w księgarniach
Telewizyjna gwiazda Adrienne Barbeau, znana m.in. z ról w Mgle i Ucieczce z Nowego Jorku, oraz irlandzki autor bestsellerów Michael Scott połączyli siły, aby stworzyć WAMPIRY HOLLYWOODU – seksowną, wyborną, inteligentną powieść, pełną hollywoodzkiego przepychu, garderobianych sekretów i krwistego realizmu.

Hollywood – najsławniejsze miejsce świata. W ciągu dwóch tygodni giną trzy gwiazdy związane z przemysłem filmowym. Zamierają studia, aktorzy nie wychylają nosa ze swych rezydencji, a reżyserzy boją się odbierać telefony…
Jednak jest ktoś, kto się nie boi, za to jest niezmiernie wkurzony – Ovsanna Moore – królowa horroru. To ludzie z jej stajni tracą życie i to w bardzo wyszukany sposób.
Policja z Beverly Hills śle jej na ratunek Petera Kinga, najlepszego detektywa w mieście, ale nawet on może być bezradny, bo w życiu pięknej Ovsanny jest coś, przy czym bledną najkrwawsze horrory…

Ovsanna i Peter zwierają szyki, by dopaść mordercę, którego tabloidy nazwały „Kinowym Kosiarzem”.

Adrienne Barbeau jest obecna z świecie aktorskim od 40 lat. Fani znają ją z Mgły, Creepshow i Ucieczki z Nowego Yorku. Była nominowana do nagrody Tony za stworzenie roli Rizzo w Grease i występowała w słynnym tasiemcu Maude. Jest też autorką bestsellerowego pamiętnika There Are Worse Things I Could Do.

Więcej o niej na  www.abarbeau.com.

Michael Scott jest jednym z najbardziej znanych i płodnych Irlandzkich pisarzy. Do tej pory napisał ponad 100 książek przełożonych na ponad 20 języków i opublikowanych w 37 krajach.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.