"Zapasy z życiem" już w księgarniach

"Zapasy z życiem" już w księgarniach
Eric-Emmanuel Schmitt
Zapasy z życiem

Odkryj swą siłę i  wygraj zapasy z życiem!

Jun jest zbuntowanym nastolatkiem żyjącym na ulicach Tokio, z dala od rodziny, o której nie chce rozmawiać. Jego życie zmienia się, gdy spotyka mistrza sumo, który zdaje się nie zauważać jego drobnej postury i ciągle powtarza, że „widzi w nim grubego gościa”. Upór mistrza sprawia, że Jun odwiedza szkołę sumoków, w której zapoznaje się z tajemniczymi praktykami sztuk walki. Dzięki nim odkryje w sobie siłę oraz zyska wiarę we własne możliwości. I może nawet sam zostanie mistrzem… Poznając prawdę o sobie, chłopiec odnajdzie również harmonię oraz dostrzeże miłość życia.

Nowa powieść Erica-Emmanuela Schmitta wpisuje się w cykl Opowieści o Niewidzialnym, który tworzą m.in. Oskar  i pani Róża, Pan Ibrahim i kwiaty Koranu oraz Dziecko Noego.

Eric-Emmanuel Schmitt urodził się 28 marca 1960 roku w Sainte-Foy-lés-Lyon w rodzinie sportowców. Z wykształcenia filozof, pisze powieści, opowiadania, dramaty i eseje. W Polsce największą sławę przyniosła mu książka Oscar i pani Róża. Wszystkie jego książki natychmiast znajdują się na listach bestsellerów.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.