Czytadła Audio – Angielski w akcji

Czytadła Audio – Angielski w akcji
Czytadła AUDIO – Angielski w akcji
 
Nie masz czasu na czytanie książek, a tym bardziej – na naukę angielskiego? Mamy coś dla ciebie! Czytadła AUDIO to pomysł na lekturę w samochodzie, na siłowni albo na spacerze.
 
 
 
 
Dziewczyna, która nie ma wspomnień i Nie wywołuj faceta z lasu to powieści otwierające nową serię Czytadeł AUDIO Langenscheidt. Seria, przygotowana specjalnie na lato, pozwoli całkowicie oderwać się od rzeczywistości, a przy okazji – powtórzyć angielski na poziomie A1-A2.
 
Główni bohaterowie audiobooków mówią wyłącznie po angielsku, a głosów użyczyli im rodowici Brytyjczycy. Jeśli postać posługuje się językiem polskim i angielskim, możemy być pewni, że mamy do czynienia z zawodowym lektorem dwujęzycznym. Czytadeł mogą słuchać nawet początkujący! Narracja w języku polskim, prowadzona przez znanego aktora Jacka Kawalca, pozwoli bez problemu zrozumieć treść książek. A jeśli umkną nam niektóre angielskie słówka – odgadniemy sens wypowiedzi z kontekstu.
 
Czytała AUDIO mają również swe wersje książkowe. Oprócz Dziewczyny, która nie ma wspomnień i Nie wywołuj faceta z lasu, w bestsellerowej serii Czytadła z angielskim w tle ukazał się także kryminał Zaginiona w Irlandii i powieść obyczajowa Trzy drinki i nowe życie.
Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.