Thriller. Cyberwojna

Thriller. Cyberwojna
Thriller. Cyberwojna

Dobbs niewątpliwie zstąpił na ziemię po to, by pisać thrillery, od których nawet na moment nie można się oderwać. Wybuchowe pod każdym względem. Fascynujące i przerażające.
Powieść Dobbsa wyprzedza czas. Cyber-atak – wojna przyszłości – widział to już Google, Pentagon, Gruzja i Estonia.
Nie było dział i pocisków, nie było smug krzyżujących się na niebie niczym groźna sieć, nie było eksplozji niosących unicestwienie ani ciemności gwałtownie ogarniających całe miasta. Nie było nawet krzyku. Nie było nic prócz miarowych kliknięć w tanią klawiaturę komputera. Lecz nie dajcie się zmylić. To była wojna i to taka, która mogła przywieść świat na krawędź szaleństwa. Taka, która rzuca na kolana całe narody, wyłącza systemy energetyczne, niszczy rynki finansowe, odziera przywódców z autorytetu i tworzy ogólna panikę. Świat wciągany jest w otchłań chaosu. Jednak nikt – jak dotąd – nie wie, kto jest odpowiedzialny.

W niedostępnym zamku na odległym zachodnim wybrzeżu Szkocji, w najgłębszej tajemnicy przywódcy Wielkiej Brytanii i Rosji spotykają się z najbardziej wpływową kobietą na świecie – Prezydentem Stanów Zjednoczonych aby wspólnie powstrzymać groźbę. Ale zadawnione urazy i osobiste porachunki utrudniają porozumienie. Harry Jones, as wywiadu wywodzący się z elitarnej antyterrorystycznej brytyjskiej jednostki SAS jest z nimi i w ciągu tych kilkunastu godzin, które rozstrzygają o losach świata, musi ratować ich przed nimi samymi. Nie wszyscy zdołają przeżyć.

Książka ukazała się 30 czerwca 2010 nakładem wydawnictwa Andrzej Findeisen – AMF Plus Group. Wyłączny dystrybutor FK Olesiejuk
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.