Kto jest najgorszy w szkole jogi?

Kto jest najgorszy w szkole jogi?
Kto jest najgorszy w szkole jogi?

Nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo dziś w serii „Naokoło świata” ukazała się Najgorsza w szkole jogi, autorstwa Lucy Edge

 
Po dziesięciu latach spędzonych na pracy w agencjach reklamowych i piciu drinków Lucy ma już dość rozmów na temat śpiewających słoneczników na reklamach margaryny i postanawia poszukać innej drogi życiowej. Chce znaleźć guru, który pomoże jej odzyskać duchowy spokój i kosmiczną szczęśliwość w harmonii z samą sobą i innymi. Marzy jej się zostanie boginią jogi, ucieleśnieniem kobiecej doskonałości – spokojnej, spełnionej, czułej. A przy okazji z ciałem jak precel — pozbawionym tłuszczu, giętkim i silnym.
Jednak to, co znajduje po dotarciu do Indii, przerasta najśmielsze wyobrażenia. Wszechobecna obsesja samodoskonalenia, płytkie oświecenie, blichtr i pozory. Zachwycające są jedynie Indie same w sobie. Czy Lucy wróci do domu, wyglądając jak modelka? Czy osiągnie wewnętrzny spokój? Czy też wydarzy się coś znacznie zabawniejszego, bardziej interesującego i skomplikowanego? 

Najgorsza w szkole jogi to emocjonujący dziennik z podróży, zabawna historia o poszukiwaniu sensu życia na Dalekim Wschodzie, o uprawianiu jogi i o miłości do Indii.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.