Hiszpański MultiPakiet

Hiszpański MultiPakiet
HISZPAŃSKI MULTIPAKIET
(2 x Książka + 6 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym ze słownikiem)
Kompletny kurs dla początkujących

Hiszpański MultiPakiet to:
kompletny kurs języka hiszpańskiego dla początkujących,
– nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki,
ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko profesjonalni lektorzy,
2500 słów i zwrotów – niezbędnych na co dzień, aby swobodnie mówić i rozumieć,
gramatyka w pigułce – słuchaj i ucz się!
– w książkach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
program multimedialny – nauka słówek, interaktywne ćwiczenia, samodzielny trening wymowy,
– różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi,
słownik komputerowy – ponad 9000 haseł.

Hiszpański MultiPakiet
to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka hiszpańskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1).
Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami.

2500 słów i zwrotów – aby swobodnie mówić i rozumieć
Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2500 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 288 stron) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.

Ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań – skuteczna nauka rozumienia ze słuchu

Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.

Program multimedialny + słownik 9000 haseł

Program uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej hiszpańskiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach – przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (9000 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie.

Gramatyka w pigułce – słuchaj i ucz się!

MultiPakiet oferuje unikatowy zestaw dwóch płyt z podstawami hiszpańskiej gramatyki do słuchania. Znajdziesz na nich: przystępne objaśnienie reguł, omówienie najważniejszych zagadnień, m.in. liczba rzeczownika, rodzajniki, czasowniki regularne i nieregularne, zaimki, czasy przeszłe, tryb rozkazujący, liczne przykłady i ćwiczenia. Dodatkowo podręcznik Hiszpański Gramatyka umieszczono na płycie w formacie PDF.

Z MultiPakietem
:
– nauczysz się aż 2500 wyrażeń,
– będziesz rozumiał Hiszpanów,
– opanujesz prawidłową wymowę,
– zrozumiesz gramatykę,
– będziesz pisał bez błędów.

W skład MultiPakietu wchodzą tytuły: Hiszpański Kurs podstawowy; Niezbędne zwroty i wyrażenia; Gramatyka (nagrania + podręcznik PDF).
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.