"Dlaczego mężczyźni pragną seksu a kobiety miłości" od dziś w sprzedaży

"Dlaczego mężczyźni pragną seksu a kobiety miłości" od dziś w sprzedaży
„Dlaczego mężczyźni pragną seksu a kobiety miłości”
Allan i Barbara Pease odpowiedzą na wszystkie wasze pytania na temat seksu i miłości!

Mamy obecnie mnóstwo możliwości znajdowania partnera: możemy go szukać z pomocą biur matrymonialnych lub internetowych portali randkowych, dzięki kosmetykom i operacjom plastycznym możemy zmieniać swój wygląd – żaden inny gatunek tego wszystkiego nie potrafi. A jednak tylko ludzie mają problemy z dobieraniem się w pary lub są niezadowoleni z dokonanego wyboru.

Książka ta odpowiada na szereg odwiecznych pytań:

–  Na czym polega chemia miłości?
–  Dlaczego w ogóle uprawiamy seks?
–  Co popycha mężczyzn do ciągłego szukania okazji?
–  Dlaczego kobiety wymagają od mężczyzn zaangażowania?
Autorzy – wykorzystując najnowsze  badania naukowe, przykłady z życia i charakterystyczne dla siebie poczucie humoru – ­wyjaśniają te skomplikowane kwestie, a przede wszystkim mówią, jak sobie z tym poradzić.
 
Allan i Barbara Pease to światowej sławy ekspercki team w dziedzinie stosunków międzyludzkich. Napisali piętnaście bestsellerów, przetłumaczonych na pięćdziesiąt jeden języków i sprzedawanych na całym świecie. Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości znalazło się na drugim miejscu listy bestsellerów we Francji oraz na trzecim miejscu w Hiszpanii i Australii.

UWAGA!
Właśnie trafił do księgarń film Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie potrafią czytać map? wydany na nośniku DVD. Scenariusz do nie go powstał na podstawie książki pary australijskich showmanów pod tym samym tytułem.  

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.