Powiem Ci, jak Cię kocham. Niezwykłe historie zwykłych ludzi

Powiem Ci, jak Cię kocham. Niezwykłe historie zwykłych ludzi
Wydawnictwo Pascal prezentuje propozycję na walentynki – „Powiem Ci, jak Cię kocham. Niezwykłe historie zwykłych ludzi”. Premiera książki przewidziana jest na 1 lutego. „To pomysł dla tych, którzy pragną nastrój walentynek przeżywać we dwoje, ale nie chcą partnerowi czy partnerce kupować kolejnej maskotki. Jednocześnie to świetne czytadło na długie zimowe wieczory w pojedynkę” – przedstawia genezę książki Marek Stefaniak, prezes Pascala.

„Powiem Ci, jak Cię kocham” to zbiór wartkich opowiadań, spisanych „z taśmy” autentycznym językiem. Swoje historie kreślą ludzie w różnym wieku, różnej przynależności religijnej, różnych preferencji  – o różnych doświadczeniach i oczekiwaniach. Relacje przedstawione są w pierwszej osobie. Miejscami dosłowność i surowość sformułowań aż uderza.

John Bowe, autor książki, to amerykański dziennikarz, który poświęcił się kwestiom społecznym i odnalazł w reportażu. Do swoich bohaterów podchodzi z sympatią, ciepłem, ale i sporą dozą humoru – dzięki czemu ci otwierają się przed nim, czyniąc nawet najbardziej intymne wyznania.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.