Gdzie na narty i snowboard 2009

Gdzie na narty i snowboard 2009
Gdzie na narty i snowboard 2009

 

 
 
Już jutro, czyli we środę 3 grudnia, w Gazecie Wyborczej niesamowity zimowy dodatek: Gdzie na narty i snowboard 2009!!! Jest to najobszerniejsza i najbardziej szczegółowa pozycja na rynku opisująca największe zimowe kurorty: Andorę, Austrię, Francję, Szwajcarię i Włochy. Angielska wersja tej książki wydawana jest od 13 lat i cieszy się nadal ogromnym powodzeniem. Dlatego też Wydawnictwo Bezdroża, na zlecenie Agory S.A, specjalnie dla rodaków gustujących w zimowych szaleństwach przygotowało polską edycję tego przewodnika.

Prezentowany przewodnik zawiera najświeższe doniesienia ze stoków: wiadomości o modernizacjach wyciągów, budowach hoteli, wytyczaniu tras, których plany nie doczekały się jeszcze realizacji, a nawet o nieznanych szerzej w świecie ośrodkach. Informacje zawarte w książce są zrozumiałe i łatwe w odbiorze dla każdego czytelnika, a załączone mapy narciarskie są duże i przejrzyste. Tekst został podzielony na rozdziały. Dodatkowo zawiera bardzo przydatne, ułatwiające zorientowanie się w ofercie ośrodków rankingi oraz cenne uwagi dotyczące każdego opisywanego miejsca. Autorzy nie wahają się wyrażać krytycznych opinii na temat kurortów, rzetelnie informując o ich wadach i zaletach. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że niniejsza publikacja w ogromnej części składa się z opinii i ocen nadesłanych przez narciarzy, które przywoływane są we wszystkich częściach przewodnika. Można więc śmiało stwierdzić, że reprezentowany jest tu interes konsumenta, a tym samym Wasz Drodzy Czytelnicy. Opisy w przewodniku charakteryzują się wysokim stopniem szczegółowości, a zamieszczone plany największych ośrodków pozwalają na zorientowanie się w ich rozmiarach i infrastrukturze. Oprócz map i planów przewodnik zdobią setki starannie dobranych fotografii, oddających doskonale charakter opisywanych miejsc.

Gdzie na narty i snowboard 2009 to z całą pewnością najlepszy i najbardziej wiarygodny na rynku przewodnik po europejskich kurortach zimowych. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć niezapomnianych wrażeń na stoku i przyjemnej lektury!
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.