Angielski dla profesjonalistów

Angielski dla profesjonalistów
ANGIELSKI DLA PROFESJONALISTÓW!

 

   
 
Przedstawiamy Państwu najnowsze kursy z serii  PONS pt. Doskonal Mówienie: English Every Day oraz Business English.
Oba kursy przeznaczone są dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym i nadają się idealnie do nauki w domu, samochodzie, pociągu – bez  zaglądania do książki. 

Doskonal mówienie
ENGLISH EVERY DAY

To doskonałe narzędzie do ćwiczenia wymowy angielskiej w różnych jej odmianach – brytyjskiej, amerykańskiej – ale także irlandzkiej i kanadyjskiej. Publikacja zawiera 14 autentycznych wywiadów, przeprowadzonych z „native speakerami” języka angielskiego. Po każdej rozmowie następują ćwiczenia, które pomogą jeszcze lepiej zrozumieć mówiony angielski, powtórzyć gramatykę pod kątem trudnych zagadnień, rozbudować słownictwo oraz udoskonalić wymowę i intonację.

Doskonal mówienie
BUSINESS ENGLISH

To publikacja dla każdego, kto zna język angielski, a chciałby utrwalić lub poszerzyć wiedzę dotyczącą języka. Publikacja nasza zawiera 14 autentycznych wywiadów, przeprowadzonych z rozmówcami z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanady i Stanów Zjednoczonych dotyczących spraw związanych z biznesem. Kurs pomaga przygotować się do ważnych spotkań i  rozmów biznesowych a także ułatwi opanowanie słownictwa z zakresu m. in. bankowości, finansów, handlu i marketingu. 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.