Hiszpański Pakiet dla początkujących

Hiszpański Pakiet dla początkujących
Hiszpański Pakiet dla początkujących

 

 
 
Praktyczne rozmówki, słówka i zwroty, gramatyka z ćwiczeniami

–    2000 najważniejszych słów i zwrotów
–    ponad 315 minut nagrań po polsku i hiszpańsku – rodowici Hiszpanie
–    łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
–    przystępnie objaśniona gramatyka z ćwiczeniami
–    drukowany podręcznik

Piąta płyta zawiera:
+ 315 minut nagrań w formacie mp3
+ dodatkowe rozdziały z kursów Praca za granicą oraz Niezbędne zwroty i wyrażenia

Pakiet Hiszpański dla początkujących
przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę, oraz wszystkich, którzy chcą szybko przypomnieć sobie podstawy tego języka i przygotować się do podróży.
Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka hiszpańskiego i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne.
Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz wzory odmiany czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Hiszpański Kurs podstawowy uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz dialogów niezbędnych na co dzień. Kurs obejmuje 11 lekcji (90 minut nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróżowanie, zakupy, nagłe zdarzenia.

Hiszpański Gramatyka
objaśnia zasady umożliwiające poprawne budowanie wypowiedzi. Zaletą kursu są przystępnie objaśnione reguły oraz liczne, przetłumaczone na język polski, przykłady. 20 lekcji (143 minuty nagrań), m.in. rodzajniki, odmiana czasowników regularnych
i nieregularnych, czasy przeszłe i inne.

Hiszpański Na wakacje
to kurs dla wyjeżdżających do Hiszpanii
w celach turystycznych. Dialogi prezentują różne sytuacje: kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawę bagażową. W skład kursu wchodzi 16 lekcji – 75 minut nagrań rodowitych Hiszpanów.

Specjalnie przygotowana, piąta płyta zawiera ponad 315 minut nagrań
w formacie mp3. Dodatkowo zamieszczono na niej rozdziały z kursów Praca za granicą (słownictwo przydatne w trakcie poszukiwania pracy) oraz Niezbędne zwroty i wyrażenia (zwroty niezbędne w konwersacji na różne tematy).
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.