Nowa seria Wydawnictwa Aksjomat

Nowa seria Wydawnictwa Aksjomat
Seria: Świat malucha

Zapraszamy na spotkanie z dwuletnią Hanią- bohaterką serii „Świat malucha”- która opowie nam, jak spędza dzień, przedstawi nam swoją rodzinę i ulubione zwierzętka. „Świat malucha” to zabawnie zilustrowany cykl książek dostosowanych do wieku oraz potrzeb dziecka poznającego otaczający świat. Każdy dwulatek znajdzie w nich dużo dobrej zabawy i wiele przydatnych wiadomości.
 

Świat malucha- Moja rodzina

 

Oto rodzina Hani: mama, tata, jej siostra i brat. A, jest jeszcze kot Miluś, który przecież też jest członkiem rodziny. A to już dom, w którym mieszkają. Jeśli zechcecie wejść dalej, Hania pokaże wam swój pokój, którego dużą część zajmują lalki, klocki i książki. Zapraszamy także do domku pod miastem, gdzie mieszkają dziadkowie naszej bohaterki. Zatem: do zobaczenia!
 

Świat malucha- Moje zwierzęta

 

Hania, sympatyczna dwuletnia dziewczynka, opowiada o sobie i o swoim środowisku. W tej części przeczytamy o jej kotku Milusiu, zwierzętach z podwórka, a przy okazji odwiedzimy sklep zoologiczny na osiedlu naszej bohaterki. Wybierzemy się również na wieś, gdzie spędzimy kilka chwil u wujka Hani – w gospodarstwie będziemy mogli zobaczyć konia, owce, a także kaczki, kury i gęsi. Na pewno będzie ciekawie!

Świat malucha – Mój dzień

 

Jak wygląda dzień Hani? W jej obowiązkach i zabawach na pewno odnajdziecie jakąś cząstkę swojego domowego życia.
Dostosowany do poziomu dziecka tekst, świetne ilustracje, trwała tektura, na której książka została wydrukowana – to wielkie zalety tej pozycji. Sprawdźcie zresztą sami. Świat malucha czeka!

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.