Kolejne części serii "Julka poznaje świat"

Kolejne części serii "Julka poznaje świat"
Seria: Julka poznaje świat

„Julka poznaje świat” to seria książek dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Tytułowa bohaterka przestaje być maluszkiem i przygotowuje się do okresu przedszkolnego. Uczy się korzystać z WC, dzielić zabawkami, zostaje z nianią, poznaje nowe smaki i cały otaczający ją świat. Jest ciekawa zmian, ale jednocześnie się ich boi. Nasze dzieci postrzegają rzeczywistość tak jak Julka. Najbezpieczniej czują się z mamą, a wprowadzane zmiany burzą ich dotychczasowy świat. Na przykładzie Julki pokażmy im, że stawianie kolejnych kroków wcale nie jest trudne, przynosi ogromną radość i poczucie dumy z własnego sukcesu. Te książki to swego rodzaju przewodnik także dla rodziców, którzy w mądry sposób pragną wprowadzić swoje dziecko w kolejny etap jego rozwoju.
 

Julka poznaje świat – Mam braciszka

 

 
 
Skąd się wzięłam? Czy będę miała braciszka? To trudne pytania, ale dzieci nie byłyby sobą, gdyby nie uwielbiały wpędzać rodziców w zakłopotanie.
Ta część cyklu „Julka poznaje świat” pomoże w znalezieniu właściwej formy odpowiedzi.
Zapraszamy do potrzebnej i ciekawej lektury!
 
Julka poznaje świat – Idę do lekarza

 

 
 
Wizyta u lekarza… Niby nic strasznego, a jednak… Zwłaszcza, jeśli idzie o szczepienie. Sprawdźcie, jak poradziła sobie z tym problemem Julka.
Kolejna część cieszącego się dużą popularnością cyklu o sympatycznej dziewczynce, jej rodzinie, otoczeniu, radościach i smutkach. Do poczytani i przemyślenia!
 
Julka poznaje świat – Boję się sama spać

 

 
 
Spotkało to chyba każdego z nas… „Od pewnego czasu, gdy nadchodził wieczór, Julka zamiast być śpiącą, robiła się bardziej ruchliwa i zdenerwowana niż w ciągu dnia. Owszem, była zmęczona, ale na myśl, że wkrótce będzie musiała pójść spać, robiło jej się niedobrze” – czy łatwo będzie przezwyciężyć strach przed nocą i straszydłami, które wychodzą zza szafy i wieszaka? No i co zrobić, by nie słyszeć tych wszystkich stuków, szeptów i zgrzytań, które dają się we znaki, gdy dom pogrąża się we śnie. Jest na to rada. Przeczytajcie.
 
 
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.