Ruszyły warsztaty na projekty tłumaczeniowe w ramach Programu Kultura

Ruszyły warsztaty na projekty tłumaczeniowe w ramach Programu Kultura
Ruszyła jesienna sesja szkoleniowa Punktu Kontaktowego ds. Kultury poświęcona Programowi Kultura (2007-2013)

Punkt Kontaktowy ds. Kultury wraz z instytucjami współpracującymi w całej Polsce organizuje 10 spotkań poświęconych aplikowaniu o granty Komisji Europejskiej na projekty w ramach Programu Kultura (2007-2013).

Szkolenia skierowane są do przedstawicieli instytucji kulturalnych zainteresowanych realizacją przedsięwzięć w ramach w/w Programu w edycji  2008.

Dwa spotkania w dniu 21 września br. (Kraków, Warszawa) będą skierowane bezpośrednio do pojedynczych wydawnictw lub grup wydawniczych, które zamierzają realizować projekty w ramach projektów tłumaczeniowych (pozyskiwanie środków finansowych z Unii Europejskiej na tłumaczenie dzieł literackich).Warsztaty trwają jeden dzień i są bezpłatne. Koszty dojazdu/podróży pokrywa instytucja delegująca.

W sesji jesiennej szkolenia będą miały charakter praktyczny i będą polegały na przekazaniu uczestnikom umiejętności wypełniania wniosku aplikacyjnego oraz jego rozliczenia.

Więcej szczegółów nt. warunków uczestnictwa, formularze zgłoszeniowe na szkolenia dot. projektów tłumaczeniowych dostępne są na stronie internetowej PKK, w sekcji „szkolenia i konferencje”: http://www.mk.gov.pl/pkk/szkolenia1.php

 

Kategorie: Szkolenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.