Internetowy Dyskusyjny Klub Książki

Internetowy Dyskusyjny Klub Książki
Popisz z pisarzem
czyli
Internetowy Dyskusyjny Klub Książki

W poniedziałek 30 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie zaprasza na czat z Moniką Szwają, który odbędzie się w godzinach od 18.00 do 20.00 na stronie internetowej biblioteki www.mbp.szczecin.pl

Monika Szwaja to nasza szczecińska autorka takich bestsellerowych powieści jak „Jestem nudziarą”, „Romans na receptę”, „Zapiski stanu poważnego”, „Stateczna i postrzelona”, „Artystka wędrowna” czy też ostatnio wydana „Powtórka z morderstwa”. Jej proza jest pełna optymizmu, inteligentnego humoru, choć tyczy się spraw jak najbardziej istotnych szczególnie dla pań. Dzięki „lekkości pióra” czytanie jej książek pochłania bez reszty i do ostatniej strony.

Czat z Moniką Szwją odbędzie się w ramach Internetowego Dyskusyjnego Klubu Książki, w którym od kwietnia, co miesiąc na stronie internetowej biblioteki będą organizowane spotkania z poczytnym autorem. Za pośrednictwem Instytutu Książki prowadzone są rozmowy między innymi z Andrzejem Sapkowskim, Jackiem Dehnelem, Wojciechem Kuczokiem oraz Olgą Tokarczuk, którzy również mają wziąć udział czacie.

Spotkania z pisarzami realizowane są w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.