Turystyczna wiosna z Wydawnictwem Bezdroża

Turystyczna wiosna z Wydawnictwem Bezdroża
Turystyczna wiosna z Wydawnictwem Bezdroża
Pierwsze promienie wiosennego słońca przypominają o tym, że czas odszukać podróżniczy ekwipunek i pomyśleć o nowych trasach, wyjazdach, wypadach i turystycznych weekendach.

Choć kalendarzowa wiosna wciąż jeszcze przed nami, aura sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Poziom życiowej energii podnoszą  tak samo wyjazdy jak i planowanie. Polecamy więc sięgnąć do przewodników Bezdroży, aby pomogły w drodze i w wielkich przygotowaniach do  tegorocznego sezonu.

 
 
Na słoneczne weekendy proponujemy odwiedzenie kresowych miast – Lwowa czy Wilna – łatwo dostępne i niezwykle ciekawe, oczarowują zwiedzających architekturą i historią schowaną w każdym niemal zaułku.
 
 
Na początek wiosennych wypraw dobry będzie choćby spacer. Zapraszamy więc na krakowski Kazimierz, którego  siła przyciągania trwa niezmiennie w ocienionych uliczkach i artystycznym klimacie.
 
   
A co z duchem wielkich wypraw? Tym wszystkim, którzy chcą dobrze przygotować się do dłuższych wypraw, polecamy miejsca szczególnie warte odkrywania – Gruzję i Armenię czy pasma górskie, które dla polskich miłośników wędrówki mogą stanowić prawdziwe wyzwanie – bułgarskie Pirin i Riła, czy ukraińskie pasma Czarnohory i Gorganów.
 
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.