Francuski Na wakacje – nowość z unikalnej serii wydawnictwa Edgard

Francuski Na wakacje – nowość z unikalnej serii wydawnictwa Edgard
Francuski Na wakacje – nowość z unikalnej serii wydawnictwa Edgard

 

 
 
Specjalnie dla osób, które planują wyjazd za granicę – zwłaszcza do Francji, Belgii i Kanady w celach turystycznych i nie tylko, wydawnictwo Edgard przygotowało Audio Kurs Francuski Na wakacje.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Audio Kurs uczy francuskich słówek i zwrotów niezbędnych w trakcie podróży, wypoczynku, zwiedzania czy uprawiania sportu. Dzięki 16 dialogom możemy poznać słownictwo przydatne w różnych sytuacjach: podczas zamawiania dania w restauracji, kupowania biletu, rezerwowania noclegu, zakupów, odprawy bagażowej, wypożyczania samochodu, czy nawet wizyty u lekarza.

Audio Kurs Francuski
Na wakacje obejmuje 16 lekcji, 73 minuty nagrań rodowitych Francuzów, oraz podręcznik (32 strony) zawierający pełny ich zapis oraz tłumaczenia zdań i dialogów.
Płyty można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku francuskim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie, w autobusie i w drodze do pracy lub szkoły.

Dystrybucję tego kursu, a także pozostałych z serii Audio Kurs prowadzą: Dictum, Wkra, Azymut, Matras, Omnibus, Polanglo.

W serii Audio Kurs ukazały się:
Kursy podstawowe – do nauki 10 języków obcych, m.in. włoski, hiszpański, czeski, szwedzki, niderlandzki.
Kursy do pracy i przed wyjazdem: Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English, seria Na wakacje: Angielski, Hiszpański;
Kursy dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Kursy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs, seria World Today I-III, Niemiecki W pracy, W podróży.

Cena 19,99
Więcej informacji www.jezykiobce.pl

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.