Nowe tytuły Wydawnictwa TELBIT

Nowe tytuły Wydawnictwa TELBIT
Nowości Wydawnictwa TELBIT

 

 
Nakładem Wydawnictwa TELBIT ukazały się trzy nowości:
 

„Klub muszkieterek” autorstwa Agnieszki Nożyńskiej-Demianiuk jest kolejną książką z serii „Przeczytaj mnie”, tym razem opisującą problemy i perypetie czterech gimnazjalistek.

 
Dlaczego nikt nie lubi zygot? Co zrobił Szalony Karolek? Kto potknął się na skórce od Beniaminka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w zabawnej opowieści o czterech przyjaciółkach.
 
Iga, Wiki, Nieka i Miśka – każda z nich jest inna i w pewien sposób niezwykła.Łączy je jedno – ciekawość świata i pasja przygody…

ISBN: 83-88109-71-5
Cena: 19,90 zł

 

„Tajemnica skarbu Kartuzów” Marioli Jarockiej to kontynuacja przygód Ady, Gabrysi i Kacpra – bohaterów „Testamentu korsarza”.

 
Klub Odkrywców dostał kolejne zadanie do wykonania. Mroźne ferie amatorzy przygód spędzają w przytulnej karczmie Rzym, skąd wyruszają aby rozwikłaćtajemnicę ukrytego dawno temu skarbu Kartuzów.
 
Doskonała narracja i ciekawie opowiedziane przygody sprawiają, że w młodym czytelniku budzi się chęć poznawania i odkrywania świata.

ISBN: 83-88109-72-3
Cena: 19,00 zł

 

Podstawową specjalizacją Wydawnictwa TELBIT pozostają nadal informatory i poradniki edukacyjne. Od poniedziałku dostępna
jest szósta już edycja rocznika – Informatora studiach podyplomowych i MBA, na rok 2007/2008. Treść obejmuje aktualne na rok akademicki 2006/2007, informacje o studiach podyplomowych na uniwersytetach, w uczelniach technicznych, ekonomicznych, pedagogicznych, rolniczych, artystycznych i w niepaństwowych szkołach wyższych, w całym kraju.

 
Dla wygody czytelnika Informator uzupełniony został o rozbudowany indeks, dzięki któremu łatwo jest odszukać interesujące studia podyplomowe.

ISBN: 83-88109-73-1
Cena: 19,90 zł

Nowości dostępne są we współpracujących z Wydawnictwem TELBIT hurtowniach.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.