Informacja rzecznika prasowego Polskiej Izby Książki z dnia  2 sierpnia 2002

Informacja rzecznika prasowego Polskiej Izby Książki z dnia  2 sierpnia 2002

Letnie akcje promocyjne

Redaktor Grzegorz Sowula napisał w Rzeczpospolitej z 23 lipca, że “trudno jest znaleźć informacje na temat letnich imprez książkowych – może powinny się tym zająć organizacje branżowe, jak Ars Polona czy Polska Izba Książki”.

W tekście wspomniano o nowej akcji promocyjnej wyd. Prószyński i S-ka, w trakcie której pod koniec lipca czworo popularnych pisarzy: Katarzyna Grochola, Izabela Sowa, Janusz Wiśniewski i Maciej Łuczak odbyło cykl spotkań autorskich na Wybrzeżu, od Sopotu do Świnoujścia.

Mowa jest również o kiermaszach wyd. Muza SA oraz o promowaniu przez Amber w lecie książek młodzieżowych, a także o przygotowywanych spotkaniach przez SIW Znak i Bertelsmann Media z zagranicznymi autorami.

Odpowiadając na zgłoszoną propozycję – zwracamy się do wszystkich wydawców, a także do innych organizatorów imprez zaplanowanych w okresie trwających jeszcze wakacji – o informacje o planach, jak również o rezultatach takich spotkań i imprez.

Biuro Polskiej Izby Książki z przyjemnością podejmuje się – jak w wielu innych przypadkach – szerokiego informowania o wszystkich ważnych wydarzeniach na naszym rynku książki. Liczymy w tym przypadku na Państwa pomoc i czekamy na informacje. Z pewnością wspólne działania przyczynią się do jeszcze większego nagłośnienia podejmowanych inicjatyw.

Informacje:

Piotr Dobrołęcki Rzecznik prasowy PIK Tel. 0 602 715 579 
e-mail.: dobrolec@warman.com.pl

Kategorie: Instytucje

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.